У Києві лось забрів у під'їзд багатоповерхівки, його знайшли там після повідомлень про дику тварина на вулицях міста від киян і повернули до лісу. Як це було, повідомив і показав на відео перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції НПУ Олексій Білошицький у п'ятницю у соцмережах, пише УНН.
Деталі
"Лось у підʼїзді. І це не жарт", – написав Білошицький.
"Київ, Святошинський район. Лінію 112 обривають місцеві з повідомленням про лося, який гуляє містом. Приїхали, шукали, а він… у підʼїзді багатоповерхівки стоїть собі, заховався. Не пояснив причини своїх дій", – вказав він.
За словами Білошицького, разом з фахівцями та небайдужими патрульні безпечно повернули тварину до лісу.
Лось потрапив у болото на Рівненщині: тварину врятували та доправили до Львова01.10.25, 22:35 • 4153 перегляди




