2,6 мільйона гривень за незаконну вирубку лісу: прокуратура змусила держпідприємство відшкодувати збитки

Дата:

Державне підприємство відшкодувало незаконну вирубку лісу у Київській області.

Про це повідомила прокуратура.

Слідство встановило, що працівники лісової охорони філії держпідприємства "Ліси України" неналежно виконували свої обов'язки. Це розв'язало руки злочинцям, які зрубали на території лісництва 593 дерева.

Прокуратура тоді звернулась до суду з вимогою стягнути з держпідприємства відшкодування збитків.

Господарський суд області визнав таку вимогу правомірною.

У результаті "Богуславське лісове господарство" сплатило на рахунки Ржищівської міської ради понад 2,6 млн грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фірма під Києвом замість переробки відходів просто скидала їх.

Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте підписуватись.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

Пентагон втратив 910 млн доларів, призначених на зброю для України

0
Пентагон не встиг вчасно замовити зброю для України на 910 млн доларів у межах Ініціативи сприяння безпеці України (USAI), і ці кошти втратили чинність....

російський суддя незаконно ув'язнював полонених українських військових – СБУ

0
За матеріалами Служби безпеки України та Офісу Генерального прокурора заочно повідомлено про підозру російському судді, який незаконно ув'язнював полонених українських військових. Про це...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні