У Києві 22-річна дівчина з психічними розладами народила дитину від вітчима: його судитимуть

Дата:

48-річному мешканцю Києва повідомлено про підозру у зґвалтуванні 22-річної падчерки з вродженими психічними розладами. Злочин було розкрито після того, як дівчина народила дитину.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Встановлено, що підозрюваний, який проживав з родиною жертви з 2019 року, систематично вступав у статеві відносини з падчеркою, користуючись її вразливим станом. Дівчина має серйозні психічні розлади, проблеми з мовленням та не здатна до самостійного життя.

Вагітність було виявлено лише на шостому місяці під час планового огляду у гінеколога. Через свій стан дівчина не змогла пояснити обставини вагітності чи назвати батька дитини.

Фото: Київська міська прокуратура

Після народження дитини було проведено експертизу ДНК, яка підтвердила, що біологічним батьком є вітчим дівчини. Родина відмовилась від новонародженої.

Підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі за статтею 152 частина 2 Кримінального кодексу України (зґвалтування). Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Раніше ми писали про те, що блогер Волошин підтвердив виїзд з України та розповів, куди пішли зібрані на дітей кошти.

Актуальні, важливі та перевірені новини читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте долучатись.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

Долар дорожчає, євро повернувся до зростання: що показують банки та обмінники...

0
Як змінилися пропозиції банків та обмінників відучора? Після кількох днів відносної стабільності долар почав дорожчати в більшості банків, тоді як євро перейшов до зростання...

Кремль отримав новий інструмент контролю за смартфонами

0
У Росії схвалили закон, який передбачає створення державної бази ідентифікаційних номерів мобільних пристроїв (IMEI). Нова система дозволить державним органам та операторам зв'язку відстежувати, який...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні