У Києві та області цими днями сталось одразу декілька лісових пожеж: ДСНС закликала бути пильними, – ФОТО

Дата:

Увечері вчора, 25 серпня, у Голосіївському районі спалахнула пожежа.

Про це повідомила ДСНС.

Інформація про загоряння надійшла о 18:58.

Горів трав'яний настил на площі 500 кв. м. Пожежу ліквідували о 19:44.

На щастя, жертв чи постраждалих немає.

На щастя, обійшлося без постраждалихНа щастя, обійшлося без постраждалихНа щастя, обійшлося без постраждалихНа щастя, обійшлося без постраждалихНа щастя, обійшлося без постраждалихНа щастя, обійшлося без постраждалих

Також довелось гасити вогонь в Броварському, Вишгородському та Білоцерківському районах області.

У ДСНС наголосили, що до 28 серпня у столичному регіоні триватиме пожежонебезпечний період, адже температура повітря буде високою, а дощів не передбачається.

Рятувальники закликали не розпалювати вогнищ і не кидати недопалки чи сірники на суху траву чи сміття.

Також небезпечними є певні роботи у лісових районах (наприклад, утилізація сміття), випалювання трави на лісових галявинах.

У ДСНС нагадали, що за навмисне випалювання сухої рослинності або її залишків в Україні передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що під Києвом вогонь вщент знищив маршрутку.

Хочете дізнаватись ще більше новин Києва, Київщини та України? Тоді хутчіш долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Головні новини Києва – 44.ua".

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

У Дарницькому районі Києва через ворожу атаку постраждала людина та виникли...

0
Внаслідок ворожої атаки у Дарницькому районі Києва постраждала щонайменше одна людина. Про це повідомив начальник столичної МВА Тимур Ткаченко, інформує УНН.ДеталіТакож, за його словами,...

росіяни вдарили КАБами по Сумській та Ворожбянській громадах, є руйнування

0
Пізно ввечері у суботу, 27 червня, росіяни вдарили керованими авіабомбами по цивільній інфраструктурі у Сумській та Ворожбянській громадах. Про це повідомив начальник Сумської ОВА...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні