Сьогодні, 27 серпня, у Києві та області, а також в Одеській, Дніпропетровській та Донецькій областях діятимуть графіки стабілізаційних відключень світла.
Про це повідомив ДТЕК.
Згідно з попередньою інформацією від "Укренерго", на вівторок заплановані такі графіки стабілізаційних відключень:
00:00-06:00 – три черги відключень;
06:00-11:00 – чотири черги;
11:00-15:00 – три черги;
15:00-21:00 – чотири черги;
21:00-00:00 – три черги.
Є висока ймовірність того, що застосовуватимуться світло-сірі зони відключень (тобто ті, що у графіках на сайті компанії позначені як "можливе відключення"), зазначили у ДТЕК.
Директор Yasno Сергій Коваленко до цього додав, що у Києві та Дніпропетровській області світло-сірі зони будуть задіяні точно.
"Це означає, що 50-70% населення буде без світла одночасно", – пояснив він.
У столиці та на Дніпропетровщині графіки відключень світла діятимуть так:
00:00-06:00 – три черги відключень;
06:00-11:00 – чотири черги;
11:00-15:00 – три черги;
15:00-21:00 – чотири черги;
21:00-00:00 – три черги.
Нагадаємо, вчора росіяни влаштували наймасовішу атаку з початку повномасштабної війни. Її вплив на енергосистему досі визначають.
Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua", щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.
Джерело: 44.ua



