Стабілізаційні відключення: сьогодні до 70% киян будуть без електрики одночасно

Дата:

Сьогодні, 27 серпня, у Києві та області, а також в Одеській, Дніпропетровській та Донецькій областях діятимуть графіки стабілізаційних відключень світла.

Про це повідомив ДТЕК.

Згідно з попередньою інформацією від "Укренерго", на вівторок заплановані такі графіки стабілізаційних відключень:
00:00-06:00 – три черги відключень;
06:00-11:00 – чотири черги;
11:00-15:00 – три черги;
15:00-21:00 – чотири черги;
21:00-00:00 – три черги.

Є висока ймовірність того, що застосовуватимуться світло-сірі зони відключень (тобто ті, що у графіках на сайті компанії позначені як "можливе відключення"), зазначили у ДТЕК.

Директор Yasno Сергій Коваленко до цього додав, що у Києві та Дніпропетровській області світло-сірі зони будуть задіяні точно.

"Це означає, що 50-70% населення буде без світла одночасно", – пояснив він.

У столиці та на Дніпропетровщині графіки відключень світла діятимуть так:
00:00-06:00 – три черги відключень;
06:00-11:00 – чотири черги;
11:00-15:00 – три черги;
15:00-21:00 – чотири черги;
21:00-00:00 – три черги.

Нагадаємо, вчора росіяни влаштували наймасовішу атаку з початку повномасштабної війни. Її вплив на енергосистему досі визначають.

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua", щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

Трамп вражений успіхами України, у Кремлі почали нервувати, – FT

0
У Кремлі побачили новий розворот Вашингтона у бік Києва Останні заяви американської влади викликали невдоволення Кремля. У Росії вважають, що Вашингтон змінює свій підхід...

Україна з Польщею намагаються “згладити кути” у відносинах, – МЗС

0
Чиєї позиції насамперед стосується напруженість між країнами? Україна веде "спокійну дипломатичну роботу" з польською стороною, аби знизити емоційну напругу та врегулювати загострення у двосторонніх...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні