Експерт пояснив, якими можуть бути наслідки у випадку значних руйнувань на Київській ГЕС, – ВІДЕО

Дата:

Навіть у випадку значного руйнування Київської гідроелектростанції серйозного затоплення більшості районів столиці не буде.

Про це в ефірі каналу "Київ24" заявив професор Інституту радіоактивності навколишнього середовища Фукусімського університету Марк Железняк.

"За нашими розрахунками, у випадку навіть значного руйнування не може бути великого затоплення. Максимум, що може бути для Оболоні, яка найближче, – це підняття рівня води в оболонських озерах. А на вулицях Оболоні йде рахунок на сантиметри", – пояснив Железняк.

Попри це складною ситуація може бути на лівому березі, зокрема в районі Русанівських садів. Там недобудована дамба, яка захищала сади від повені.

"Але це не буде так моментально, як у фільмах. Це буде продовжуватися від початку руйнування ГЕС понад пів доби. У будь-якому випадку вода не може піднятися вище 2,5-3 м. Це за найгіршим сценарієм", – додав Железняк.

Нагадаємо, росіяни 26 серпня влаштували наймасовішу атаку з початку повномасштабної війни.

Актуальні, важливі та перевірені новини читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте долучатись.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

У Києво-Печерській лаврі завершено консервацію даху Успенського собору

0
У Києво-Печерській лаврі завершили аварійно-відновлювальні роботи з консервації пошкодженого даху Успенського собору, який постраждав внаслідок російської атаки в ніч на 15 червня. Про це...

Росія обстріляла саперів міжнародної організації на Херсонщині, є загиблий

0
В ОВА розкрили деталі про стан саперів, по яких вдарила РФ На Херсонщині через обстріл окупантів загинув фахівець з розмінування міжнародної гуманітарної організації...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні

У Києві обмежать рух вантажівок через спеку понад +28°С

На всіх під’їздах до Києва обмежуватимуть рух вантажівок за...