Без ознак гасіння пожежі: який вигляд має нафтобаза “Атлас” після атаки (супутникові знімки)

Дата:

Воєнний фокус Російсько-українська війна Удари по військових об'єктах в РФ Без ознак гасіння пожежі: який вигляд має нафтобаза "Атлас" після атаки (супутникові знімки)

Наслідки атаки БПЛА
Фото: Скриншот | ЗМІ показали супутникові знімки з ураженої нафтобази "Атлас"

На опублікованих кадрах можна побачити густий чорний дим, який поширювався територією об'єкта Росрезерву. OSINT-аналітик MT Anderson припустив, що загалом вдалося уразити 5 цистерн із паливом, але це не підтверджено.

Related video

У ніч на 28 серпня дрони атакували нафтобазу "Атлас" у Ростовській області, яка є частиною Росрезерву. Це призвело до певних наслідків для росіян, які видно на супутникових знімках. Їх опублікувало "Радіо Свобода".

На опублікованих кадрах можна побачити, що після ураження нафтобази там справді почалася сильна пожежа, і густий чорний дим почав поширюватися територією російського об'єкта. Це свіжі знімки, які було зроблено в середу, 28 серпня.

"На світлині можна побачити, що горять два резервуари з паливом, ще кілька мають сліди пошкоджень", — ідеться в повідомленні.

Fullscreen
ЗМІ показали супутникові знімки з ураженої нафтобази "Атлас" Фото: Радіо Свобода
Fullscreen
ЗМІ показали супутникові знімки з ураженої нафтобази "Атлас" Фото: Радіо Свобода

OSINT-аналітик MT Anderson на своїй сторінці в соціальній мережі Х також опублікував кадри, зроблені в районі Каменськ-Шахтинського в Ростовській області. Саме там розташована нафтобаза "Атлас", яку атакував БПЛА.

Аналітик зазначив, що горить щонайменше дві цистерни, а ще одна щонайменше пошкоджена.

"Знебарвлення трьох інших резервуарів може вказувати на пошкодження, але 100% впевненості немає. Видно достатню кількість пожежних бригад, але ознак гасіння немає", — продовжив MT Anderson.

Fullscreen
Аналітик показав супутникові знімки з ураженої нафтобази "Атлас" Фото: Скриншот

Нагадаємо, 28 серпня повідомлялося, що одразу дві нафтобази Росрезерву зайнялися після атаки БпЛА. Спочатку губернатор Ростовської області Василь Голубєв ніяк не коментував інцидент, але за 5 годин все ж підтвердив наявність пожеж.

Пізніше джерела Фокусу розповіли, що в Ростовській області загорілася нафтобаза ФГКУ "Атлас" управління федерального агентства державних резервів РФ біля міста Каменськ-Шахтинський. Це була спільна операція з ССО ЗС України. НПЗ атакували за допомогою ударних БПЛА українського виробництва.

Свіжі новини

У Запоріжжі після нічної атаки рф кількість постраждалих зросла до дев’яти,...

0
У Запоріжжі кількість постраждалих внаслідок російських авіаційних ударів уночі 27 червня зросла до дев'яти людей, серед них двоє дітей. Про це повідомили у ДСНС,...

Заборона азартних ігор для військових: уряд дав 6 місяців на реалізацію...

0
Військові виявилися більш залученими до азартних ігор, ніж цивільні В Мінцифрі запевнили, що питання обмеження військових в пріоритеті і реалізувати рішення планують до кінця...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні