“Ми вкладемо мільярди додаткових гривень в енергостійкість”, – Київстар

Дата:

Провідний оператор мобільного зв’язку збільшить інвестиції для підвищення своєї енергетичної стійкості на тлі ескалації атак Росії на енергосистеми країни, повідомив агентству Reuters в четвер генеральний директор компанії Олександр Комаров.

Комаров повідомив, що робота ведеться, але зазначив серйозні експлуатаційні перешкоди, такі як доступність акумуляторів, логістика та обмежена потужність підзарядки між відключеннями електроенергії.

Найближчим часом очікується вихід на рівень до 6 год. автономної роботи для всіх ключових сайтів і 4 год. – для всієї мережі.

“Ми рухаємося до… шести годин резервного копіювання як мінімум на всіх ключових об’єктах і до чотирьох годин для всієї мережі”, — сказав він.

Додавши, що 60% мережі “Київстар” наразі мають чотиригодинне резервне копіювання, в той час як 40% може працювати протягом 2–4 годин.

До слова, в суботу, 7 вересня, енергетики обіцяють “побалувати” киян світлом.

Сообщение “Ми вкладемо мільярди додаткових гривень в енергостійкість”, – Київстар появились сначала на Великий Київ.

Свіжі новини

Південна Корея підняла авіацію через російські та китайські літаки

0
Фото: getty images Вони перебували там недовго і залишили її без порушення кордонів. ...

Ворог вдарив по Запоріжжю: кількість поранених зросла

0
Російські безпілотники вночі атакували Запоріжжя – ворог влучив по промисловому підприємству, автозаправній станції та житловому будинку, є постраждалі. Про це повідомляє «Главком» з посиланням...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні