Нацбанк отримав понад 5 мільйонів гривень збитків на продажі землі під Києвом: деталі справи

Дата:

Начальника одного з відділів Національного банку підозрюють у службовій недбалості.

Про це повідомила Київська міська прокуратура.

У 2021 р. НБУ набув право власності на майно, передане в іпотеку фізичною особою, зокрема на земельні ділянки у Київській області загальною площею понад 15 га. На той час ці ділянки коштували майже 9 млн грн. Наступного року правління НБУ затвердлило умови продажу цього майна.

Підозрюваний мав забезпечити належний контроль та перевірку вартості землі (продавати її мали б за вартістю, визначеною під час оцінки). Натомість ділянки виставили на продаж за балансовою ціною, що набагато нижча.

Це призвело до збитків на суму понад 5 млн грн.

Чиновника повідомили про підозру за ч. 2 ст. 367 КК (службова недбалість). Санкція статті передбачає до п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади терміном до трьох років та зі штрафом.

Слідство триває.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Столичний університет виділив двірникам квартири, ті їх приватизували і звільнились.

Не забувайте підписуватись та читайте новини в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua".

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

Яйця та молоко впали в ціні: скільки коштують популярні продукти 24...

0
Гречку все ще можна знайти в 4 рази дешевша в одному з супермаркетів Ціни на продукти у популярних мережах супермаркетів змінилися. Деякі позиції, зокрема...

Фахівці розповіли, чому шкідливо часто вимикати смартфон

0
Регулярне вмикання та вимикання смартфона може стати причиною передчасної поломки пристрою. Про це повідомляє видання BGR. Журналісти зазначили, що деякі користувачі мають звичку часто...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні