У Києві пологовий будинок “підсадили” на сонячні батареї: поставили понад 200 панелей, – ФОТО

Дата:

Пологовий будинок у Святошинському районі столиці оснастили сонячною електростанцією.

Як повідомив київський міський голова Віталій Кличко, тепер медзаклад матиме живлення навіть у разі відключення електропостачання.

За його словами, сонячна електростанція потужністю 120 кВт має понад 200 панелей, а також сонячний та гібридний інвертори, що дозволить і отримувати електроенергію з сонячної, і накопичувати її.

Кличко зазначив, що таке джерело безперебійного живлення вкрай важливо для пологового будинку, де працюють операційний блок та відділення інтенсивної терапії новонароджених.

Проєкт профінансований завдяки уряду НімеччиниПроєкт профінансований завдяки уряду НімеччиниПроєкт профінансований завдяки уряду Німеччини

Такими автономними сонячними електростанціями столиця оснащує три медзаклади завдяки уряду Німеччини. Загальний бюджет – 500 тис. євро, які надають столиці на безповоротній основі.

Нагадаємо, у київському метро розпочнеться ремонт ескалатора між станціями "Майдан Незалежності" та "Хрещатик".

Хочете дізнаватись ще більше новин? Тоді хутчіш долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Головні новини Києва – 44.ua".

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

На фронті за добу зафіксовано 205 атак, найінтенсивніші бої на Покровському...

0
Протягом поточної доби на фронті зафіксовано 205 бойових зіткнень. Найбільше - на Покровському напрямку (28). Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає УНН.Загалом протягом...

Сирський повідомив про плани Росії збільшити кількість дронів вп’ятеро

0
Росія планує збільшити щоденне застосування FPV-дронів на фронті з нинішніх шести-семи тисяч до 33 тисяч одиниць на добу. Про такі плани ворога розповів головнокомандувач...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні