Залишили машини біля зупинок громадського транспорту: у Києві покарали “героїв паркування”, – ФОТО

Дата:

У Києві покарали "героїв паркування", які залишили свої транспортні засоби біля зупинок громадського транспорту і у інших невідведених для того місцях.

Як повідомила патрульна поліція Києва, правоохоронці провели з керманичами профілактичні бесіди та склали на них відповідні адміністративні матеріали.

Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте підписуватись.

У поліції нагадали, що згідно з п. 15.9 ПДР України, зупинка автомобілів забороняється ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає — ближче 30 м від дорожнього знаку такої зупинки з обох сторін. За таке порушення передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу на суму — 340 гривень.

Також ми писали, що з понеділка, 22 квітня, муніципальні паркування Києва повертають оплату за стоянку. Послуга повернеться до застосунку "Київ Цифровий".

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

росія могла тестувати засоби впливу на західні супутники – Spiegel

0
Фото: Thomas Pesquet Такі дії викликають занепокоєння серед західних експертів із космічної безпеки. ...

Боснія і Герцеговина переграла Катар на Чемпіонаті світу 2026

0
Кандидат в президенты, премьер-министр Украины Юлия Тимошенко считает, что Украине пора отказаться от «библейского» принципа формирования правительства и начать подбирать должностных лиц, исходя из...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні