Зеленський про удар РФ по телевишці у Харкові: спроба обмежити доступ до інформації

Дата:

Російські окупанти, 22 квітня, вчергове обстріляли Харків. Під час атаки ракета влучила у телевишку. Президент Володимир Зеленський прокоментував атаку окупантів.

Про повідомляє РБК-Україна з посиланням на відеозвернення Зеленського.

Зеленський наголосив, що удар по телевишці – це спроба росіян обмежити доступ до інформації.

"Російські терористи знов вдарили по Харкову – по телевишці. Очевидне залякування, щоб терор був помітний усьому місту і щоб спробувати обмежити Харків у звʼязку та доступі до інформації. Зараз триває робота над відновленням сигналу", – сказав він.

Зеленський додав, що Харків, і різні міста та громади потребують захисту –потребують "петріотів".

"І водночас потрібно завдавати максимальних уражень усьому, що Росія використовує як базу для терору і для своєї воєнної логістики. Я вдячний усім у світі, хто готовий нам із цим допомагати, і ми працюємо з нашими американськими партнерами заради збільшення наших можливостей", – додав Зеленський.

Удар по телевишці у Харкові 22 квітня

Російські окупанти у понеділок, вдарили ракетою по телевежі у Харкові. З'явились фото наслідків. Зокрема у місті фіксувалися перебої з телебаченням.

Додамо, як повідомили у Харківській обласній прокуратурі, ворог використав для атаки керовану авіаційну ракету Х-59.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Свіжі новини

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні

РФ атакувала енергетику Одеської області, у Вилковській громаді блекаут

Що відомо про наслідки атаки на регіон? Росіяни в...

Зеленський: друзі Путіна чули від нас, що закінчення війни можливе

Президент підкреслив, що "далекобійні санкції" України повністю реалізовуються Україна...

Четвертий за величиною НПЗ Росії зупинив роботу після удару України, – Reuters

Як зупинка одного заводу одразу б'є по біржі? Нафтопереробний...

Буданов зробив заяву про відносини з РФ після війни: “До цього треба готуватися”

Росія завжди буде нашим "сусідом" і до цього треба...