У Будинку природи відкрилась фотовиставка з Чорнобильського заповідника “Довкілля і війна”

Дата:

Як повідомляє Будинок природи, в експозиції представлені світлини співробітників Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника Дениса Вишневського та Сергія Домашевського.

На кожному фото зафіксовані сила, міць і надзвичайна витривалість природи зони відчуження попри руйнівний вплив бойових дій та окупації в лютому-березні 2022-го.

Зрештою, пройшовши навіть через таке випробовування, живий світ заповідної території довів: він є і буде, незважаючи на людську агресію і нерозсудливість.

  • Виставку можна відвідати до 16 травня з вівторка по пʼятницю з 11:00 по 17:00.
  • Адреса Київського міського будинку природи – вул. Рогнідинська, 3.

Читайте також: У Чорнобильському заповіднику вперше помітили хижака-“родича” вовків

Нагадаємо, у Чорнобильському заповіднику встановлюють будиночки для рідкісних і неймовірно красивих птахів.

Сообщение У Будинку природи відкрилась фотовиставка з Чорнобильського заповідника “Довкілля і війна” появились сначала на Великий Київ.

Свіжі новини

Спека в Європі побила рекорди і забрала понад 40 людей

0
Хвиля екстремальної спеки в Європі встановила нові рекорди і забрала щонайменше 40 людей – усі вони втопилися у водоймах, шукаючи рятунку від нестерпної спеки...

росія могла тестувати засоби впливу на західні супутники – Spiegel

0
Фото: Thomas Pesquet Такі дії викликають занепокоєння серед західних експертів із космічної безпеки. ...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні