У Києві п’яний водій збив пішоходів: жінка загинула, чоловіка – госпіталізували, – ФОТО

Дата:

У Києві п'яний водій збив пішоходів. ДТП сталася ввечері 21 квітня на Великій Кільцевій дорозі в Оболонському районі столиці.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції.

У столиці нетверезий водій збив двох пішоходів

Не забувайте підписуватись та читайте новини в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua".

За попередніми даними, 37-річний водій BMW не впорався з керуванням і вилетів на узбіччя, збивши двох пішоходів. Унаслідок зіткнення 41-річна жінка загинула, другого пішохода, 34-річного місцевого жителя, з травмами госпіталізували.

У столиці нетверезий водій збив двох пішоходів

Водія затримали. У момент ДТП він був п'яний: драгер показав 0,35 проміле.

За фактом аварії розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 КК України – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту водіями в стані сп'яніння.

У столиці нетверезий водій збив двох пішоходів

Автомобілісту загрожує до 10 років тюремного ув'язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий строк.

Також ми писали раніше про те, що під Києвом сталася смертельна ДТП, в якій загинула пенсіонерка. Трагедія сталася 3 квітня у селищі Рокитне, що у Білоцерківському районі Київської області.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

російська атака на Балаклію забрала життя жінки, пошкоджені будинки та магазин

0
У ніч на 24 червня російські війська атакували Балаклію на Харківщині ударними безпілотниками. Внаслідок обстрілу загинула 56-річна жінка, повідомляє УНН із посиланням на голову...

Трамп оголосив, чи вручатиме він особисто трофей переможцю Чемпіонату світу 2026

0
Кандидат в президенты, премьер-министр Украины Юлия Тимошенко считает, что Украине пора отказаться от «библейского» принципа формирования правительства и начать подбирать должностных лиц, исходя из...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні