19-річний водій збив жінку у центрі Києва: її ушпиталили з численними травмами, його повідомили про підозру, – ФОТО

Дата:

У столиці повідомили про підозру молодика, який збив жінку.

За даними поліції Києва, ДТП за участю водія автомобіля BMW X3 та жінки-пішохода сталася 1 травня на вулиці Князів Острозьких.

Водій BMW з перевищенням швидкості виїхав на смугу зустрічного руху та наїхав на жінку, яка переходила дорогу нерегульованим пішохідним переходом.

37-річна жінка отримала численні тілесні ушкодження та травми внутрішніх органів. Її ушпиталили.

Тест показав, що водій був тверезий.

Хлопець перевищив швидкість і виїхав на зустрічну смугу

19-річного хлопця затримали і повідомили про підозру за ч.2 ст. 286 КК (порушення ПДР, що спричинило травми). Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном до восьми років з можливим позбавленням права керувати транспортними засобами терміном до трьох років.

Хлопець перевищив швидкість і виїхав на зустрічну смугу

Молодика взяли під варту.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що під Києвом мотоцикл влетів у легковик.

Актуальні, важливі та перевірені новини читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте долучатись.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

Україна з Польщею намагаються “згладити кути” у відносинах, – МЗС

0
Чиєї позиції насамперед стосується напруженість між країнами? Україна веде "спокійну дипломатичну роботу" з польською стороною, аби знизити емоційну напругу та врегулювати загострення у двосторонніх...

російська атака на Балаклію забрала життя жінки, пошкоджені будинки та магазин

0
У ніч на 24 червня російські війська атакували Балаклію на Харківщині ударними безпілотниками. Внаслідок обстрілу загинула 56-річна жінка, повідомляє УНН із посиланням на голову...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні