Через атаку РФ частина Одеси залишилася без світла, води та тепла

Дата:

В ніч на 19 грудня російські окупанти завдали чергового удару по Одесі, поціливши в об’єкт критичної інфраструктури. Про наслідки ворожої атаки повідомив начальник Одеської міської військової адміністрації Одеського району Одеської області Сергій Лисак, пише «Главком».

Через влучання та потужну ударну хвилю в одному з найбільш густонаселених районів міста виникли перебої з комунальними послугами. Частина Одеси тимчасово залишилася без електроенергії, водопостачання та опалення. Крім того, зафіксовано пошкодження житлових будинків одеситів.

Відомо про одну жінку, яка отримала поранення середнього ступеня важкості. Потерпілу госпіталізували, вона отримує необхідне лікування в медичному закладі.

На місцях подій працюють профільні комунальні служби та спеціалісти, які займаються відновленням пошкоджених мереж. Триває обстеження житлового фонду для оцінки збитків та формування списків мешканців, які потребують допомоги.

«Главком» писав, що у ніч на 13 грудня російські терористи атакували Одесу та область ракетами. Писали, що в є прильоти у регіональному центрі, Арцизі та Усатовому.

Зазначається, що окупанти били по енергетичній інфраструктурі. В Одесі та області перебої з електропостачанням, в деяких частинах світло повністю зникло.

Як відомо, у ніч проти 12 грудня російські війська знову атакували Одесу та область ударними безпілотними літальними апаратами, спричинивши пошкодження та пожежі на об'єктах енергетичної та цивільної інфраструктури.

Зазначається, що внаслідок ворожих влучань спалахнули пожежі на об’єктах енергетичної інфраструктури.

Також російські війська атакували Одеську область. Внаслідок чого постраждали шестеро людей, серед них – двоє дітей.

Через влучання виникли пожежі на об’єктах енергетичної та портової інфраструктури. Під час ліквідації наслідків рятувальні роботи ускладнювалися повторними сигналами повітряної тривоги.

Крім того, у ніч проти 24 листопада РФ завдала удару по півдню Одещини. Внаслідок чого на судні виникло загорання.

За даними влади, росіяни вкотре вдарили по цивільній портовій інфраструктурі регіону, пошкодивши обладнання.

Нагадаємо, у ніч на 21 листопада Одеса зазнала ворожої атаки. Попри активну роботу ППО, є пошкодження цивільних об’єктів.

За попередньою інформацією, від атаки постраждали п’ятеро людей, серед них дитина. Психологи ДСНС надали допомогу 16 людям. Внаслідок влучань ворожих безпілотників горіли житлові будинки, станція технічного обслуговування з автівками та адмінбудівля. Також пошкоджено приватні будинки та вантажні автомобілі.

Свіжі новини

Ворог атакував Запоріжжя безпілотником – є поранені та руйнування

0
Ворог у ніч на суботу, 27 червня, атакував Запоріжжя. Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров, інформує УНН.ДеталіЗа його словами, через російський безпілотник...

Фонд доньки Путіна у Москві “прикрили” системою С-400, – ЗМІ

0
С-400 розмістили менш ніж за 10 км від Кремля Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України....

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні

Пентагон втратив 910 млн доларів, призначених на зброю для України

Пентагон не встиг вчасно замовити зброю для України на...

Сенегал – Ірак: результат гри Чемпіонату світу

Сьогодні, 26 червня 2026 року, збірна Сенегалу розгромила Ірак...

Кремль отримав новий інструмент контролю за смартфонами

У Росії схвалили закон, який передбачає створення державної бази...

Ворог вдарив по Запоріжжю: кількість поранених зросла

Російські безпілотники вночі атакували Запоріжжя – ворог влучив по...