У Києві чоловік викрав свою колишню автівку, бо не хотів, щоб «перекуп» продав її знову

Дата:

Як розповіли у поліції Києва, до них звернувся містянин та повідомив, що нещодавно він став власником автомобіля «Audi», який мав намір продати. Поки чоловік спілкувався з покупцями на вулиці, невідомий сів в автівку та поїхав геть.

Читайте також: На Оболоні чоловік побив водія, викрав його авто та вчинив ДТП (фото)

Поліцейські встановили, що викрадачем виявився колишній власник авто, який близько тижня тому продав її заявнику. Чоловіку не сподобалось, що «Audi» хотіли знову продати, тож він вирішив повернути її собі.

23-річного крадія затримали. Тепер йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Раніше «ВК» писав, що у Києві чоловік викрав автівку та врізався на ній у дерево.

Сообщение У Києві чоловік викрав свою колишню автівку, бо не хотів, щоб «перекуп» продав її знову появились сначала на Великий Київ.

Свіжі новини

Ціни на нафту обвалилися до чотиримісячних мінімумів

0
США та Іран домовилися, і ринок миттєво зреагував Світові ціни на нафту еталонної марки Brent стрімко знижуються, очікуючи на стабілізацію поставок сировини через стратегічно...

Фахівці розповіли, чому шкідливо часто вимикати смартфон

0
Регулярне вмикання та вимикання смартфона може стати причиною передчасної поломки пристрою. Про це повідомляє видання BGR. Журналісти зазначили, що деякі користувачі мають звичку часто...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні