Під Києвом авто влетіло в електроопору: 69-річний водій отримав травми

Дата:

Дорожньо-транспортна пригода сталася вдень 17 травня в селі Проців, що у Бориспільському районі Київщини.

Про це повідомляє поліція Київської області.

За попередньою інформацією правоохоронців, 60-річний водій автівки марки «Hyundai» не впорався з керуванням та допустив зіткнення з електроопорою. В результаті керманич отримав травми. Медики швидкої допомоги доправили його до лікувального закладу.

ДТП

На місці події працювали правоохоронці Бориспільського управління поліції Київщини.

ДТП

“Шановні водії! Дотримуйтесь правил дорожнього руху та швидкісного режиму”, – нагадали поліцейські.

Нагадаємо, що раніше ми писали про моторошну ДТП в Києві: загинула 1,5-річна дівчинка, чоловік та вагітна жінка в тяжкому стані, – ФОТО .

Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте підписуватись.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

Кремль отримав новий інструмент контролю за смартфонами

0
У Росії схвалили закон, який передбачає створення державної бази ідентифікаційних номерів мобільних пристроїв (IMEI). Нова система дозволить державним органам та операторам зв'язку відстежувати, який...

Оборонний завод у Волгограді атакований ракетами Flamingo

0
Завод „Титан-Барикади" — один із ключових заводів російського військово-промислового комплексу у Волгограді – був атакований ракетами Flamingo, пише УНН. Ранком 27 червня стало відомо...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні