Субота, 19 Липня, 2025

У Києві обговорили, як Україна зміцнює цифровий захист

Дата:

Як Україна зміцнює цифровий захист обговорили на Київському Міжнародному Форумі з Кібербезпеки (Kyiv International Cyber Resilience Forum, KICRF) – провідному щорічному заході у галузі кібербезпеки України та Центрально-Східної Європи.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення організаторів заходу.

Форум, який традиційно об'єднує експертів з кібербезпеки, представників державного сектору, бізнесу та міжнародних організацій, є ключовим майданчиком для обговорення стратегій захисту від кібератак і формування спільних дій щодо протидії глобальним цифровим загрозам.

Фото: панельна дискусія KICRF за участі Євгена Владімірова, Артема Скрипника, Романа Соболя, Валерія Кулика-Куличенко та Сергія Галагана

Особлива увага цьогорічного форуму спрямована на виклики, що постали перед Україною в умовах агресивних хакерських атак з боку Росії. В рамках заходу відбулася панельна дискусія «Поле кібербитви: як Україна протистоїть російській хакерській атаці», у якій взяли участь провідні експерти з кібербезпеки.

Спікерами дискусії стали Євген Владіміров, директор Центру кібербезпеки Національної академії Служби безпеки України; Валерій Кулик-Куличенко, заступник Голови Укртрансбезпеки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації; Роман Соболь, заступник директора департаменту безпеки НАК "Нафтогаз України"; Сергій Галаган, член правління НЕК "Укренерго" та Артем Скрипник, CEO Favbet Tech.

"В умовах сучасної кібервійни ми розуміємо, що кожна українська компанія, кожен державний орган є потенційною мішенню. За останні два роки ми зіткнулися з безпрецедентним зростанням кількості та складності атак, та водночас – отримали безцінний досвід, який варто поширювати та масштабувати. Саме тому FAVBET Tech сьогодні бере участь у KICRF та разом з іншими компаніями працює над розвитком кіберстійкості України", – зазначив Артем Скрипник.

Цього року IT-компанія FAVBET Tech підтримала захід та стала партнером KICRF, що є продовженням зусиль з розвитку кібербезпеки в Україні та розширення співпраці для боротьби з цифровими загрозами. З 2022 року компанія є частиною української цифрової армії, бере участь у розробці ПЗ для потреб війська, а з 2024 – є партнером ГО "Кіберполк", що займається військово-інформаційними операціями та підготовкою фахівців з кібербезпеки.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Свіжі новини

Ворожа ДРГ знищена при спробі прориву до Покровська – Сирський

0
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський доповів Президенту Зеленському про оперативну ситуацію на фронті. Ворожа ДРГ була викрита та знищена українськими захисниками при спробі прориву до...

Ситуація в прикордонних районах Сумської та Харківської областей залишається непростою –...

0
Президент Зеленський повідомив про непросту ситуацію на Сумщині та Харківщині, а також про атаки рф на Херсонщині та Миколаївщині. Обговорювалися засоби для знищення окупанта...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні