19-річний водій збив жінку у центрі Києва: її ушпиталили з численними травмами, його повідомили про підозру, – ФОТО

Дата:

У столиці повідомили про підозру молодика, який збив жінку.

За даними поліції Києва, ДТП за участю водія автомобіля BMW X3 та жінки-пішохода сталася 1 травня на вулиці Князів Острозьких.

Водій BMW з перевищенням швидкості виїхав на смугу зустрічного руху та наїхав на жінку, яка переходила дорогу нерегульованим пішохідним переходом.

37-річна жінка отримала численні тілесні ушкодження та травми внутрішніх органів. Її ушпиталили.

Тест показав, що водій був тверезий.

Хлопець перевищив швидкість і виїхав на зустрічну смугу

19-річного хлопця затримали і повідомили про підозру за ч.2 ст. 286 КК (порушення ПДР, що спричинило травми). Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном до восьми років з можливим позбавленням права керувати транспортними засобами терміном до трьох років.

Хлопець перевищив швидкість і виїхав на зустрічну смугу

Молодика взяли під варту.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що під Києвом мотоцикл влетів у легковик.

Актуальні, важливі та перевірені новини читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте долучатись.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

Дрони замість книжок: Росія перетворила літні табори на полігони – розвідка

0
Російська влада остаточно поставила мілітаризацію молоді вище за її повноцінну освіту: дітей у літніх таборах замість творчості та відпочинку навчають тактичної підготовки, стрільби й...

ГУР: рф створює ризик спалаху сибірської виразки на окупованій Херсонщині

0
Фото: Bloomberg росіяни звозять туші заражених тварин до скотомогильників. росіяни створюють умови для спалаху...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні