19-річний водій збив жінку у центрі Києва: її ушпиталили з численними травмами, його повідомили про підозру, – ФОТО

Дата:

У столиці повідомили про підозру молодика, який збив жінку.

За даними поліції Києва, ДТП за участю водія автомобіля BMW X3 та жінки-пішохода сталася 1 травня на вулиці Князів Острозьких.

Водій BMW з перевищенням швидкості виїхав на смугу зустрічного руху та наїхав на жінку, яка переходила дорогу нерегульованим пішохідним переходом.

37-річна жінка отримала численні тілесні ушкодження та травми внутрішніх органів. Її ушпиталили.

Тест показав, що водій був тверезий.

Хлопець перевищив швидкість і виїхав на зустрічну смугу

19-річного хлопця затримали і повідомили про підозру за ч.2 ст. 286 КК (порушення ПДР, що спричинило травми). Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном до восьми років з можливим позбавленням права керувати транспортними засобами терміном до трьох років.

Хлопець перевищив швидкість і виїхав на зустрічну смугу

Молодика взяли під варту.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що під Києвом мотоцикл влетів у легковик.

Актуальні, важливі та перевірені новини читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте долучатись.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

Vyriy Industries розкрили перші деталі нового розвідувального БпЛА SLAVIC на Eurosatory...

0
З 15 по 19 червня у Парижі відбулася Eurosatory 2026 — найбільша міжнародна виставка оборони та безпеки в Європі. Саме на цьому майданчику український...

Новий флагман Motorola засвітився на рендерах: перші подробиці

0
У мережі з’явилися витоки нового флагмана Motorola Edge 70 Max, який може стати серйозним конкурентом для майбутнього Samsung Galaxy S26 Ultra. Рендери схожі на...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні