24 мільйони гривень збитків при будівництві Подільського мосту: у Києві судитимуть замдиректора КП

Дата:

У столиці судитимуть заступника директора комунального підприємства за службову недбалість.

Як повідомила поліція Києва, йдеться про будівництво Подільського мосту.

Слідство встановило, що у червні минулого року заступник директора КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" отримав від генпідрядної та підрядних організацій акти прийому виконаних будівельних робіт та підписав їх, не пересвідчившись у відповідності обсягів витрат на експлуатацію будівельних машин.

Провели експертизу. З'ясувалось, що витрати на оренду спеціальної техніки, зокрема на оренду гідравлічного домкрата, в документах були завищені. В результаті столичний бюджет отримав 24 млн грн збитків.

Посадовця повідомили про підозру за ч. 2 ст. 367 КК (службова недбалість). Санкція статті передбачає до п'яти років позбавлення волі.

Обвинувальний акт скеровано до суду.

Відносно цього чоловіка у суді вже перебуває ще один обвинувальний вирок за цією ж статтею, тільки внаслідок необґрунтовано завищених цін на пісок. Через це будівництво подорожчало на 6,5 млн грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Подільському мосту триває облаштування конструкцій тунелів метрополітену.

Хочете дізнаватись ще більше новин? Тоді хутчіш долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Головні новини Києва – 44.ua".

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

Топ-5 японських кросоверів і позашляховиків, які практично не ламаються

0
Коли говорять про надійні автомобілі, японські кросовери та позашляховики майже завжди серед фаворитів. Їх цінують не за яскраві технології чи дизайн, а за головне...

У Запоріжжі після нічної атаки рф кількість постраждалих зросла до дев’яти,...

0
У Запоріжжі кількість постраждалих внаслідок російських авіаційних ударів уночі 27 червня зросла до дев'яти людей, серед них двоє дітей. Про це повідомили у ДСНС,...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні