2,6 мільйона гривень за незаконну вирубку лісу: прокуратура змусила держпідприємство відшкодувати збитки

Дата:

Державне підприємство відшкодувало незаконну вирубку лісу у Київській області.

Про це повідомила прокуратура.

Слідство встановило, що працівники лісової охорони філії держпідприємства "Ліси України" неналежно виконували свої обов'язки. Це розв'язало руки злочинцям, які зрубали на території лісництва 593 дерева.

Прокуратура тоді звернулась до суду з вимогою стягнути з держпідприємства відшкодування збитків.

Господарський суд області визнав таку вимогу правомірною.

У результаті "Богуславське лісове господарство" сплатило на рахунки Ржищівської міської ради понад 2,6 млн грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фірма під Києвом замість переробки відходів просто скидала їх.

Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте підписуватись.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

Оборонний завод у Волгограді атакований ракетами Flamingo

0
Завод „Титан-Барикади" — один із ключових заводів російського військово-промислового комплексу у Волгограді – був атакований ракетами Flamingo, пише УНН. Ранком 27 червня стало відомо...

Міноборони оголосило закупівлю масштабної партії 155-мм снарядів для Сил оборони

0
Попередній тендер вже приніс фронту десятки тисяч додаткових снарядів Агенція оборонних закупівель ДОТ оголошує конкурентний тендер на закупівлю 155-мм артилерійських пострілів збільшеної дальності для...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні