Ботсад імені Гришка запрошує киян на сезон півоній та бузку, – ФОТО, ВІДЕО

Дата:

В київському Ботанічному саду імені Миколи Гришка почався сезон квітіння півоній. Про це повідомили у самому ботсаду.

Півонії квітнуть поряд з бузком: ці ділянки називаються монокультурними садами.

Одночасне квітування бузку та півонії підсилює інтенсивність загальної кольорової гами, зазначили ботаніки.

Кияни зараз можуть помилуватись білими, рожевими та червоними півоніями.

Нагадаємо, днями кияни штурмували ботсад через популярний тренд.

Хочете дізнаватись ще більше новин? Тоді хутчіш долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Головні новини Києва – 44.ua".

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

Боснія і Герцеговина переграла Катар на Чемпіонаті світу 2026

0
Кандидат в президенты, премьер-министр Украины Юлия Тимошенко считает, что Украине пора отказаться от «библейского» принципа формирования правительства и начать подбирать должностных лиц, исходя из...

Дрон Striker дістане до Уралу: польський БпЛА протестували в Україні

0
Скільки вибухівки цей безпілотник здатен скинути на голови окупантів в тилу РФ? Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні