Цього літа столичний готель “Україна” продаватимуть на аукціоні: деталі

Дата:

Кабінет міністрів включив до переліку об'єктів великої приватизації київський готель "Україна".

Як повідомив уряд, Фонд держмайна планує провести аукціон із приватизації готелю наприкінці цього літа.

Об'єкт оцінено в 1,04 млрд грн (без ПДВ).

Готель – це державне підприємство, яке перебуває у віданні Фонду держмайна. Має 363 номери, шість конференц-залів, кімнати для переговорів. Є паркінг на 80 машин і укриття, в якому розташована окрема аудиторія на 50 осіб.

Заборгованість підприємства наразі перевищує 45 млн грн.

Наприкінці грудня 2021 р. це держпідприємство передали в управління Міністерства інфраструктури. Мінінфраструктури, своєю чергою, відносно недавно підписало меморандум із катарською компанією Al Rayyan Tourism про залучення інвестицій у розвиток туристичної та готельної інфраструктури. Зокрема, йдеться про модернізацію готелю.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Арку дружбинародів, яку раніше перейменували, тепер можуть демонтувати.

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua", щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

Молдова заарештувала російського шпигуна, який видавав себе за туриста

0
Фото: ria.ru Обвинувачений офіцер намагався в'їхати до Молдови, використовуючи заздалегідь підготовлену легенду про туристичну поїздку, зокрема відвідування монастирів. ...

У Печерському районі стався вибух у квартирі (відео)

0
У Печерському районі столиці стався вибух у житловому будинку. Про це повідомляють місцеві пабліки, оприлюднюючи відео з місця події, інформує «Главком». ...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні

У Києві обмежать рух вантажівок через спеку понад +28°С

На всіх під’їздах до Києва обмежуватимуть рух вантажівок за...