Дощ наробив лиха: вода затопила будинки у Софіївській Борщагівці

Дата:

Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.

Проблема для селян не нова – таке відбувається майже кожен раз під час тривалих дощів.

Читайте також: У передмісті вітер лишив без світла майже 8 тисяч споживачів, у Києві триває “деревопад”

Працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій відкачують воду з підвалів та угідь за допомогою спецтехніки, та вона не завжди справляється.

Ще у селі підтопило дороги і автівки там не їздять, а «плавають».

Місцеві жителі розповідають, що минулого року у громаді ремонтували систему водовідведення, однак затоплення досі тривають.

Нагадаємо, через негоду, яка вирувала у столиці у неділю, у місті також затопило вулиці, вирвало дерева та не працювали світлофори.

Сообщение Дощ наробив лиха: вода затопила будинки у Софіївській Борщагівці появились сначала на Великий Київ.

Свіжі новини

Після атак без світла залишилася майже половина окупованого Криму

0
На тимчасово окупованому Кримському півострові без електропостачання залишилася приблизно половина території. Про це заявив призначений рф радник так званого "глави" Криму олег крючков, повідомляють...

Росія втратила чверть виробництва бензину на тлі атак по НПЗ ,...

0
Проблеми на паливному ринку РФ виявилися серйознішими, ніж очікувалося Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні