Головний міст з київської траси до Чернігова запустять вже у жовтні

Дата:

На автодорозі Київ-Чернігів вже у жовтні відкриють оновлений міст на місці зруйнованого у 2022 році під час наступну росіян.

Про це повідомляє Метінвест.

Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте підписуватись.

Цей міст — не просто транспортний шлях, а сучасний, інклюзивний об’єкт з архітектурним освітленням та історичними панно. Завдяки новим розв’язкам, підземним переходам та проїздам для маломобільних осіб, він стане ще комфортнішим для всіх, – йдеться в повідомленні.

У березні 2022 року міст був зруйнований під час облоги Чернігова та пошкоджений внаслідок скидання російськими військами шести авіабомб.

Вже восени того ж року компанія Autostrada розпочала його відбудову, у травні 2024 року відкрили рух першою чергою мосту, а повне завершення будівництва планується на жовтень 2024 року.

Метал від Метінвест-СМЦ, серед якого і легендарна сталь «Азовсталі», став основою для надійності цієї важливої інфраструктури. Зокрема, був виготовлений сталевий 106-метровий судноплавний прогін над руслом річки.

Всього на відбудову було поставлено більше 3200 тонн листового металопрокату.

Ми також розповідали про те, що в Інституті електрозварювання закликали терміново закрити міст Патона на ремонт.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

Колумбія перемогла ДР Конго і вийшла у плейоф Чемпіонату світу 2026

0
Збірна Колумбії обіграла ДР Конго (1:0) у матчі другого туру групового етапу Чемпіонату світу 2026 з футболу. Про це повідомляє «Главком». ...

У “Дії” нові категорії для виплат постраждалим від агресії РФ

0
Як подати заявку на компенсацію не тільки за зруйноване житло? Міжнародний Реєстр збитків відкрив нові категорії для подання заяв через портал "Дія". Тепер українці...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні

У Києві обмежать рух вантажівок через спеку понад +28°С

На всіх під’їздах до Києва обмежуватимуть рух вантажівок за...