В Україні вперше імплантували двокамерний кардіостимулятор із стимуляцією провідної системи серця жінці на 25 тижні вагітності.
Про це розповіли в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Миколи Амосова.
У пацієнтки була життєзагрозлива брадіаритмія – повна атріовентрикулярна блокада.



"Продовжуємо впроваджувати найсучасніші методи лікування серцево-судинних захворювань у найскладніших категоріях пацієнтів", – зазначили медики.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що на Осокорках у Києві відкриють нову амбулаторію сімейної медицини.
Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua" – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, столичного регіону та України. Долучайтесь.
Джерело: 44.ua




