Про це повідомляє столична прокуратура.
Як зазначається, ухвалою суду запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення застави продовжено до 21 жовтня 2024 року включно.
За інформацією прокуратури, наразі судовий розгляд справи перебуває на стадії допиту свідків ДТП.
Зауважимо, прокуратура не уточнює імені обвинуваченого але усі обставини вказують, що мова йде Олексія Тандира, який близько опівночі 26 травня 2023 року на Lexus ES350 за три хвилини до початку комендантської години збив нацгвардійця Вадима Бондаренка, що чергував на блокпосту (Берестейський проспект – вʼїзд у Київ з Житомирської траси).
Від удару Вадима відкинуло на 30 метрів. Він головою пробив лобове скло і миттєво помер. У ДБР за фактом смертельної аварії відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами в стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, якщо воно спричинило смерть потерпілого).
Аналізи у судді брали примусово, коли з моменту аварії минуло 10 та 18 годин. Сечу – близько десятої ранку, коли від аварії минуло 10 годин. Кров у судді взяли за постановою суду, це було близько 18 години вечора.
3 серпня у ДБР оголосили, що завершили розслідування. Слідчі заявили, що зібрало достатньо доказів того, що Тандир на момент ДТП був у стані алкогольного сп’яніння, попри те що він не здав біологічні зразки вчасно. Також слідство підтвердило, що суддя порушив правила і перевищив швидкість. Йому загрожує 10 років увʼязнення.
6 серпня 2024 року Вища рада звільнила обвинуваченого з посади судді.
Сообщение Обвинуваченому у смертельній ДТП екссудді Тандиру подовжили запобіжний захід появились сначала на Великий Київ.


