Плавець із Київщини виборов срібну медаль Паралімпійських ігор в Парижі

Дата:

У Франції тривають Паралімпійські Ігри 2024 й представники Київщини здобувають на ній вже другу медаль. Так, плавець Ілля Яременко, який виступає у класі S13 (спортсмени з порушенням зору), завоював "срібну" медаль на дистанції 50 м вільним стилем.

Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте підписуватись.

Спочатку Ілля пройшов кваліфікацію, де показав третій результат 24,17 і вийшов до фіналу. У фінальному запливі киянин фінішував другим, подолавши дистанцію за 23,77 с. Третє місце тут також належить українцеві, його посів полтавець Олексій Вірченко (час — 23,85). Переможцем став білорус – Ігор Бокі (час — 23,65).

Дякуємо за відданість і колосальну працю заради результату! Ілле, тобою пишається вся Київщина і вся Україна! — написав Кравченко.

Раніше ми писали, що у травні на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, що проходив у Люксембурзі, брали участь двоє киян. Мешканець столиці Віктор Лесковець встановив новий світовий рекорд серед чоловіків у жимі лежачи із результатом 325.5 кг.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

95 зі 101 запущеного рф по Україні дрона знешкодили за ніч

0
росія вночі атакувала Україну 101 дроном, збито або придушено 95 з них, повідомили у середу Повітряних силах ЗСУ, пише УНН.ДеталіЗа даними ПС ЗСУ, у...

Після атак без світла залишилася майже половина окупованого Криму

0
На тимчасово окупованому Кримському півострові без електропостачання залишилася приблизно половина території. Про це заявив призначений рф радник так званого "глави" Криму олег крючков, повідомляють...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні