Поїхали кататися на самокатах і зникли: у Києві патрульні розшукали двох “мандрівників”, – ФОТО

Дата:

Днями до патрульних у Києві звернулися дві схвильовані жінки, які повідомили, що під час прогулянки їхні діти поїхали на самокатах у невідомому напрямку. Вони спробували відшукати малечу самостійно, але їм це не вдалося.

Про це розповіли у патрульній поліції Києва.

У столиці розшукали двох хлопців, які зникли

Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua" – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, столичного регіону та України. Долучайтесь.

Правоохоронці дізналися, як виглядали діти та розпочали пошуки. Маленьких мандрівників виявили в одному з торгових центрів. Працівниця закладу повідомила на спецлінію 112, що двоє хлопчиків розгулюють по ТРЦ без супроводу дорослих.

Патрульні забрали дітей і відвезли матерям. З жінками провели профілактичні бесіди, щодо недопущення подібних випадків у майбутньому. Надалі з’ясуванням всіх обставин займатимуться працівники ювенальної превенції.

У столиці розшукали двох хлопців, які зникли

Ми розповідали також, що у Києві повернули додому маленьку дівчинку, яка сіла не той автобус і загубилась. Інцидент трапився у Шевченківському районі столиці.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

Фонд доньки Путіна у Москві “прикрили” системою С-400, – ЗМІ

0
С-400 розмістили менш ніж за 10 км від Кремля Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України....

Український боксер Олександр Усик здасть усі чемпіонські пояси

0
При цьому український боксер не завершив кар'єру. Український боксер Олександр Усик здасть усі...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні