У середу, 30 жовтня, в небі над Києвом помітно смог і туман. Згідно з даними моніторингу на платформі Aqicn, рівень забруднення сягнув небезпечної позначки 500 одиниць!
Журналісти 44 ua розповіли, в яких районах забруднене повітря як це може негативно вплинути на стан здоров'я киян.
Наразі в Києві спостерігається підвищена концентрація пилу. Найгірша екологічна ситуація в Оболонському районі, де максимальний рівень забруднення повітря з усіх можливих. Також показники вище норми зафіксовані в Святошинському та Голосіївському районах міста.
Це викликало занепокоєння в багатьох киян та активне обговорення екологічної ситуації в соц. мережах. Проте в КМДА запевняють, що приводу для паніки немає, адже вранці рівень забруднення повітря був низький:
"Станом на 08:00 30 жовтня рівень забрудненості атмосферного повітря в Києві низький. Радіаційний фон у всьому місті у нормі", — повідомив Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА", як пише Telegraf
Зазначимо, що в разі підвищення рівня забруднення повітря варто закривати вікна та при можливості не виходити на вулицю. Це пов'язано з тим, що велика кількість часток азоту, аміаку, пилу в повітрі може негативно вплинути на стан здоров'я, а саме: викликати дискомфорт при диханні та стати причиною розвитку різних захворювань.
Підписуйтесь на наш Telegram канал "Головні новини Києва – 44.ua", щоб бути в курсі всіх подій і нічого не пропустити.
Нагадуємо, що писали про те, що ОСББ можуть отримати компенсацію до 1 млн грн на сонячні станції
Джерело: 44.ua