З 25 травня в Києві розпочне роботу дитячий гурток «Юний кінолог». Працюватиме він на базі Кінологічного центру Головного управління Національної поліції.
Поліцейські-кінологи поділяться своїм досвідом виховання чотирилапих, навчать малечу основним правилам поведінки з собакою.
В Нацполіції переконані , що заняття у гуртку сприятимуть засвоєнню знань про виховання їх улюбленців та розвитку у діток почуття поваги до тварин
Працюватиме він щосуботи з 10.00 год. до 12.00 год., за адресою: вул. Вознесенський узвіз, 27.
Сообщение Столичні поліцейські запрошують діток та їхніх песиків до гуртка «Юний кінолог» появились сначала на Великий Київ.



