У Будинку природи відкрилась фотовиставка з Чорнобильського заповідника “Довкілля і війна”

Дата:

Як повідомляє Будинок природи, в експозиції представлені світлини співробітників Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника Дениса Вишневського та Сергія Домашевського.

На кожному фото зафіксовані сила, міць і надзвичайна витривалість природи зони відчуження попри руйнівний вплив бойових дій та окупації в лютому-березні 2022-го.

Зрештою, пройшовши навіть через таке випробовування, живий світ заповідної території довів: він є і буде, незважаючи на людську агресію і нерозсудливість.

  • Виставку можна відвідати до 16 травня з вівторка по пʼятницю з 11:00 по 17:00.
  • Адреса Київського міського будинку природи – вул. Рогнідинська, 3.

Читайте також: У Чорнобильському заповіднику вперше помітили хижака-“родича” вовків

Нагадаємо, у Чорнобильському заповіднику встановлюють будиночки для рідкісних і неймовірно красивих птахів.

Сообщение У Будинку природи відкрилась фотовиставка з Чорнобильського заповідника “Довкілля і війна” появились сначала на Великий Київ.

Свіжі новини

Зеленський доручив військовим “працювати на випередження” по РФ

0
Українські атаки вже змушують РФ перекидати ППО до Москви Україна продовжить бити по об'єктах, які Росія використовує для ведення війни. Таке завдання отримали розвідка...

Українські морські дрони можуть перейти до функцій супроводу суден – ЗМІ

0
CNN Нова концепція застосування морських дронів передбачає не знищення суден, а їх затримання та супровід. ...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні