У Києві основною буде очна форма навчання: треба забезпечити наявність укриттів

Дата:

Вчора, 28 серпня, на засіданні Ради оборони Києва було прийняте рішення, що основною формою навчання для усіх закладів освіти Києва буде очна.

Про це заявила Київська МВА.

В окремих випадках також можуть бути застосовані дистанційна, змішана та інші форми, передбачені законодавством.

Рада оборони порушила низку питань, зокрема щодо забезпечення усіх закладів освіти незалежними джерелами живлення електроенергією для забезпечення безперервного та якісного освітнього процесу.

У КМВА до цього додали, що обов’язково при очній формі навчання має бути гарантована наявність укриттів.

Згідно з постановою Кабміну, навчальний рік у школах розпочнеться 2 вересня і триватиме до 30 червня наступного року. Рішення щодо тривалості та дат канікул педагогічні ради шкіл можуть ухвалювати самостійно.

Нагадаємо, росіяни 26 серпня влаштували наймасовішу атаку з початку повномасштабної війни.

Актуальні, важливі та перевірені новини читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте долучатись.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

В Україні створили детектор дронів з розширеним діапазоном та великою батареєю

0
Скільки коштує нова розробка українського ВПК? Компанія BlueBird Tech розробила новий детектор дронів під назвою "Чуйка 4.0", оснащений додатковим модулем, що здатен сканувати простір...

У Києві заявили про дипломатичну роботу для зняття напруги з Польщею

0
Речник наголосив, що Україна та Польща є союзниками, у яких є спільний ворог, рф. ...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні