У Києві підскочила абонплата на воду і тепло: містянам про це не повідомили

Дата:

З 1 травня “Київводоканал” та “Київтеплоенерго” підняли ціни за абонентське обслуговування на воду та тепло.

Про це повідомляє видання “Комерсант”, посилаючись на слова співрозмовника у КМДА.

Отже тепер постачання гарячої води (без врахування витрат на обслуговування та заміну лічильників) збільшилося на 6, 73 грн і складає 22,08 грн.

Постачання гарячої води (із врахуванням витрат на обслуговування та заміну лічильників) подорожчало на 1, 76 грн і тепер складає 36,95 грн з ПДВ.

Постачання тепла подорожчало на 78 коп і наразі складає 22, 38 грн з ПДВ.

“Такою буде ціна без врахування витрат на обслуговування та заміну лічильників. Якщо в послугу входить і обслуговування та заміна теплових лічильників, то з 1 травня її вартість становить 37,25 грн з ПДВ, тобто дорожче на 6,18 грн”, – зазначає видання.

Платіжки з оновленими цінами містяни отримають вже у червні.

В КМДА пояснили, що причиною підняття вартості є зростання прожиткового мінімуму і здорожчання виробничих матеріалів.

Раніше ми писали про те. що у 2024-му році у Києві висадять майже 6 мільйонів квітів.

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua", щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

Окупанти будують нові квартали на Херсонщині для тисяч росіян – ЦНС

0
Окупаційна адміністрація продовжує реалізовувати проєкти масштабної житлової забудови на тимчасово окупованій Херсонщині. Про це повідомляє Центр національного спротиву ССО ЗС України (ЦНС), інформує УНН.ДеталіЗазначається,...

Ілон Маск став першим у світі трильйонером

0
Компанія SpaceX офіційно встановила ціну на свої акції в межах найбільшого в історії США первинного публічного розміщення, увійшовши до переліку найцінніших корпорацій планети, а...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні