Вибух у Голосіївському районі: будівля не була газифікована

Дата:

Вибух, який стався сьогодні, 8 вересня, у Голосіївському районі Києва, не повʼязаний з роботою систем газопостачання: будівля не була газифікована.

Про це повідомив "Київгаз".

"До аварійної служби "Київгазу" надійшла заявка про вибух невідомої суміші. Після прибуття на місце зʼясувалося, що будівля, на території якої стався вибух, не газифікована", – йдеться у повідомленні.

Екстрені служби продовжують працювати на місці події.

Причини аварії будуть відомі після завершення розслідування.

Нагадаємо, на місці вибуху знайшли щонайменше двох загиблих.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

“Формула” пенсії: як порахувати свої виплати самостійно

0
Дізнатись очікувану суму можна, навіть якщо до пенсії ще далеко Кожен може заздалегідь дізнатися, на яку суму пенсії очікувати, - і для цього не...

Лідер збірної Кабо-Верде звинувачується у зґвалтуванні: деталі скандалу

0
Кабо-Верде вперше вийшло до плейоф Чемпіонату світу з футболу, але історичний успіх може затьмарити гучний скандал, пов'язаний з найкращим бомбардиром команди Раяном Мендешом. Про...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні