На Одещині третю добу шукають дитину, яку віднесло в море

Дата:

Фахівці обстежили вже 4,5 га морського дна

Третю добу тривають пошуки 10-річної дівчинки, яку віднесло на надувному крузі в море біля села Сичавка під Одесою.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ДСНС в Одеській області.

10 – річна дівчинка відпочивала на стихійному пляжі з прабабусею і зникла під час купання в морі. Раптовий порив вітру підхопив дитячий круг і вмить утягнув дівчинку у відкрите море.

Від початку пошукових робіт обстежено 6 км узбережжя, 210 га надводної поверхні та 4,5 га морського дна. ДСНС залучила водолазів, рятувальників, психологів та фахівців безпілотних систем.

Читайте також: В Одесі відкрили для купання перші 13 пляжів

Фото: (facebook.com DSNSODE)

У відомстві вкотре нагадали, що відпочинок на стихійних пляжах суворо заборонений.

"На перший погляд "затишне" місце може за мить стати місцем трагедії. Відсутність рятувальних постів, неперевірені узбережжя, дно та пісок – це величезний ризик. А використання надувних плавзасобів у таких місцях – подвійна небезпека", – наголосили в ДСНС.

Нагадаємо, село Сичавка не входить до переліку офіційних пляжних зон Одещини на сезон 2026 року. Наразі в області офіційно відкрито лише 13 локацій, які пройшли перевірку на безпеку, мають рятувальні пости та укриття.

МОЗ щотижня публікує результати перевірок якості води на офіційних пляжах. В Одеській області офіційних річкових пляжів взагалі не зареєстровано.

Свіжі новини

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні

Трамп оголосив про повне відкриття Ормузької протоки

Що сказав Трамп про відкриття протоки? Президент США Дональд...

Україна готова говорити з РФ, але терпіння не безмежне, – Мельник на Радбезі ООН

Що сказав Мельник на засіданні Радбезу ООН? Україна готова...

Війна в Україні показала, чого бракує Заходу для захисту від дронів

Недорогі рішення можуть стати важливою частиною ППО майбутнього Досвід...

“Коридор” до Криму тріщить по швах: ГУР ефектно спалило техніку росіян (відео)

Які наслідки ударів по логістиці окупантів? Бійці ГУР знищили...