Четвер, 18 Липня, 2024

iPhone 16 отримає новий Face ID: що зміниться

Дата:

Час читання: < 1 хв.

Тайванське галузеве видання DigiTimes повідомляє, що майбутні смартфони серії iPhone 16 отримають деякі зміни в дизайні модуля Face ID.

Джерела в ланцюжку поставок повідомляють, що Apple до останнього планувала впровадити цьогорічний підекранний сканер Face ID, але її партнери не встигли підготувати потрібні датчики. Проте DigiTimes запевняє, що компанія має інші плани щодо поліпшення Face ID у моделях iPhone 16.

Цілком ймовірно, що Apple використовуватиме нові сенсори, які працюватимуть точніше і швидше, ніж у попередніх смартфонах. Варто відзначити, що інженери з Купертіно регулярно вносять зміни до внутрішніх компонентів нових поколінь iPhone, але це не завжди призводить до появи нових функцій або інших очевидних переваг для покупців.

Швидше за все, презентація iPhone 16 відбудеться на початку вересня, а подробиці про зміни в Face ID ми дізнаємося трохи згодом після розбирання від iFixit.

Запис iPhone 16 отримає новий Face ID: що зміниться спершу з'явиться на iTechua – Новини про смартфони, гаджети і різні девайси.

Свіжі новини

Хочу басейн у Києві! ТОП-5 варіантів для оренди та купівлі

0
Літо, спека, проблема з енергетикою. Тут про басейн важко не задуматись. Але що, як частині читачів хочеться поставити басейн надворі, а частині - зібратись...

Відключень світла поменшає: до енергосистеми України достроково під’єднали енергоблок потужністю 1000...

0
Енергоблок-тисячник підключено до енергомережі України після планового ремонту.Про це повідомляє Державне підприємство “Енергоатом”“На виконання завдання Міністерство енергетики України, Енергоатом достроково підключив до енергомережі черговий...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні

Кіберспорт: зростаюча промисловість світового масштабу

Час читання: 2 хв. В останні десятиліття кіберспорт...

Чи є у штучного інтелекту свідомість: більшість людей думають, що так

Час читання: 2 хв.У наш час стрімкого розвитку штучного...