Четвер, 18 Липня, 2024

Оновлення Android 15 принесе функції, аналогічні iPhone

Дата:

Час читання: < 1 хв.

Нещодавно Google внесла зміни до кодової бази Chrome OS, додаючи новий прапорець, який активує Quick Share за замовчуванням на хромбуках. Зараз компанія працює над інтеграцією Quick Share в процес налаштування на Android.

Згідно з дослідженням експертів з Android Authority, Quick Share з’явився як частина майстра налаштування Google. Ця нова опція дозволяє користувачам ввімкнути чи вимкнути функцію під час налаштування.

Було невідомо, чи Quick Share буде стосуватися видимості на ваших власних пристроях чи на пристроях вашого контакту. Однак повноекранний майстер налаштування пропонує всі три варіанти, як показано на скріншоті вище.

Додавання Quick Share до процесу налаштування значно покращить його використання користувачами. Більшість людей не знає, що в Android є функція, схожа на AirDrop, яка працює чудово для відповідних випадків використання.

Quick Share – лише одна з нових функцій, які з’являться у майстрі налаштування. Супутникові повідомлення, виявлення автомобільних аварій і Moment також стануть частиною процесу, але тільки на пристроях Pixel.

Ці зміни ще не активовані у майстрі налаштування Google, але очікується, що вони з’являться в Android 15, коли він вийде у стабільну версію.

Запис Оновлення Android 15 принесе функції, аналогічні iPhone спершу з'явиться на iTechua – Новини про смартфони, гаджети і різні девайси.

Свіжі новини

Дефіцит електроенергії спричинить нову хвилю росту цін на продукти

0
Про це повідомив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук, пише АгроПортал. Школу підготовки до відключення електроенергії аграрії розпочали ще з осені 2022...

У Києві чоловік пограбував дідуся: тепер йому загрожує до десяти років...

0
У Києві чоловік пограбував 64-річного дідуся - вихопив у нього мобільний телефон.Про це розповіли у поліції.Злодій помітив дідуся біля супермаркету, підійшов до нього, вихопив...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні

Чи є у штучного інтелекту свідомість: більшість людей думають, що так

Час читання: 2 хв.У наш час стрімкого розвитку штучного...

Кіберспорт: зростаюча промисловість світового масштабу

Час читання: 2 хв. В останні десятиліття кіберспорт...