Четвер, 18 Липня, 2024

Проблеми з перенесенням номера на Lifecell: важливі деталі

Дата:

Час читання: < 1 хв.

Перенесення номера до оператора lifecell дозволяє абонентам зберегти як номер телефону, так і код оператора. Це означає, що номери, які починаються з 067, 097, 066, 050 або інших цифр, залишаться незмінними після переходу. Процес перенесення номера до lifecell є безкоштовним і включає спеціальні цінові пропозиції на окремі тарифи для нових абонентів.

Однак, один із користувачів lifecell виявив неприємний момент, пов’язаний з перенесенням номера. За його словами, при дзвінках на перенесений номер абоненти чують автоматичне повідомлення “Номер перенесено”, що створює враження, ніби номер неактуальний, і деякі люди припиняють дзвінок.

Користувач звернувся до оператора з проханням прибрати або замінити це повідомлення. Представники lifecell відреагували оперативно, пояснивши, що для відключення автоінформатора абонент, який телефонує на перенесений номер, має звернутися до свого поточного оператора.

Абонент lifecell зазначив, що покладати таке завдання на людину, яка телефонує, безглуздо, адже налаштування мають бути в розпорядженні власника телефонної лінії, і ніхто інший цим займатися не буде.

Заявку на перенесення номера до lifecell можна подати онлайн на сайті оператора або особисто у фірмовому магазині.

Запис Проблеми з перенесенням номера на Lifecell: важливі деталі спершу з'явиться на iTechua – Новини про смартфони, гаджети і різні девайси.

Свіжі новини

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні

Кіберспорт: зростаюча промисловість світового масштабу

Час читання: 2 хв. В останні десятиліття кіберспорт...

Чи є у штучного інтелекту свідомість: більшість людей думають, що так

Час читання: 2 хв.У наш час стрімкого розвитку штучного...