Четвер, 18 Липня, 2024

Samsung скасувала випуск покращеної версії Galaxy Z Fold 6 Ultra

Дата:

Час читання: < 1 хв.

Samsung не випускатиме очікувану покращену версію складаного флагмана Galaxy Z Fold 6 Ultra.

На заході Unpacked 2024 компанія представить лише дві моделі: Galaxy Z Fold 6 та Galaxy Z Flip 6. За даними WinFuture, проект Galaxy Z Fold 6 Ultra перебуває у невизначеному статусі, і причини перегляду стратегії не уточнюються.

Samsung стикається з необхідністю демонстрації своїх інноваційних можливостей перед конкурентами, такими як Huawei, Honor, Vivo та Oppo. Проте, компанія обмежиться лише незначними покращеннями минулих версій. Раніше з’являлися чутки, що версія “Ultra” буде доступна лише на локальному ринку Південної Кореї, що ще більше викликає сумніви щодо доцільності її випуску.

Запис Samsung скасувала випуск покращеної версії Galaxy Z Fold 6 Ultra спершу з'явиться на iTechua – Новини про смартфони, гаджети і різні девайси.

Свіжі новини

Грім, злива і місцями град знов “бушують” в столиці: вулиці затоплює,...

0
Другий вечір поспіль мешканців столиці лякає потужний грім, після якого слідує дощ.В деяких районах Києва “пролилося декілька крапель”, в інших же стихія бушує на...

Де поплавати в басейні з малечею віком 1 – 2 роки

0
Hotel SPA, cмт. Ворзель, вул. Горького, 24 Під відкритим небом Тут можна поплавати у відкритому великому басейні дорослим, а для дітей є маленький...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні

Чи є у штучного інтелекту свідомість: більшість людей думають, що так

Час читання: 2 хв.У наш час стрімкого розвитку штучного...

Кіберспорт: зростаюча промисловість світового масштабу

Час читання: 2 хв. В останні десятиліття кіберспорт...