Через нічну російську атаку на Київщині є загиблі

Дата:

Вночі, 25 травня, Росія масовано атакувала Україну ракетами та «шахедами». Внаслідок російського удару у Київській області є загиблі та постраждалі. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на Київську обласну військову адміністрацію.

За інформацією Київської ОВА, внаслідок ворожої атаки загинуло три людини. Дві особи були виявлені під час гасіння пожежі в Обухівському районі, а ще одна людина загинула в Бучанському районі.

У Білоцерківському районі осколкові поранення обличчя отримав чоловік 1966 року народження. Йому надали допомогу на місці, без госпіталізації. У цьому ж районі постраждало ще п'ять людей, серед них двоє дітей.

У Фастівському районі постраждало дві жінки. Ще дві особи постраждало у Бучанському районі. Загалом 10 постраждалих.

«На місцях надзвичайних ситуацій працює ДСНС, слідчо-оперативні групи та медичні бригади. Наслідки ворожої атаки фіксуються у Броварському, Білоцерківському, Бучанському, Обухівському районах області. Більш детальна інформація згодом. Ворожа повітряна атака триває. Прошу знаходитися у безпечних місцях поки небезпека не мине», – йдеться у повідомленні Київської ОВА.

5 фото На весь екран

Наслідки російської атаки у Київській області фото: Київська обласна військова адміністрація

Раніше Кличко повідомляв про вибухи у столиці та роботу ППО. Мер Києва просить всіх перебувати в укриттях.

Також начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко написав:

«Більше десятка ворожих дронів вже в повітряному просторі навколо столиці. Також підлітають нові. По частині дронів над Києвом та околицями вже відпрацювали. Але цілі ще заходять на столицю. Ніч буде непростою. Є загроза застосування противником великої кількості дронів та ракет з бортів стратегічної авіації. Прошу максимально серйозно ставитись до загрози і перебувати в укриттях».

Нагадаємо, вибухи пролунали у Дніпрі та Одесі. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на місцеві телеграм-канали.

У Дніпрі пролунали сильні вибухи. За повідомленням місцевих телеграм-каналів, по ворожих дронам працює ППО. Голова Дніпропетровської ОВА Серігій Лисак, ще до вибухів, попередив жителів міста та області про небезпеку:

«Зараз в області продовжується повітряна тривога. Є вірогідність, що загроза триватиме і вночі. На сигнали про неї реагуйте. Переходьте у безпечне місце. Це рятує. Бережіть себе і близьких», – написав Лисак.

Мер Одеси написав, що у місті гучно. Також місцеві телеграм-канали повідомляли про вибухи, також пишуть про приліт та пожежу.

Свіжі новини

Тимчасова повірена у справах США завершує роботу в Україні

0
Що відомо про зустріч глави українського МЗС та тимчасово повіреної у справах США в Україні? Глава МЗС України Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною...

Трамп заявив, що Іран порушив угоду про припинення вогню

0
Президент США Дональд Трамп пригрозив Ірану, заявивши, що Сполучені Штати можуть бути змушені вжити додаткових військових заходів, якщо Тегеран продовжить завдавати ударів. Про це...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні

Лідер збірної Кабо-Верде звинувачується у зґвалтуванні: деталі скандалу

Кабо-Верде вперше вийшло до плейоф Чемпіонату світу з футболу,...

Окупанти на Херсонщині посилили контроль над місцевими жителями

Російська окупаційна влада на тимчасово захоплених територіях Херсонської області...

Росія вдарила по Харкову ракетами

Під ранок 28 червня російські окупанти вдарили по Харкову....

Трамп заявив, що Іран порушив угоду про припинення вогню

Президент США Дональд Трамп пригрозив Ірану, заявивши, що Сполучені...