Четвер, 18 Липня, 2024

“Навіть 50 — це ніщо”: Зеленський назвав кількість винищувачів F-16, потрібну Україні (відео)

Дата:

Воєнний фокус Російсько-українська війна "Навіть 50 — це ніщо": Зеленський назвав кількість винищувачів F-16, потрібну Україні (відео)

F-16, літак F-16, винищувач F-16
Фото: AA Photo | Ілюстративне фото

Президент Володимир Зеленський порівняв Україну зі своєю мамою. Він натякнув, що говорити про "потужне рішення" щодо F-16 зарано.

Related video

Президент України Володимир Зеленський назвав кількість літаків F-16, яка позбавила б Росію переваги у небі. Про це відомо зі спілкування в Президентському фонді та Інституті Рональда Рейгана у Вашингтоні, яке проходило 10 липня.

"Це як говорити про те, що потужне рішення надати Україні F-16, але надати яку кількість? Вони надійдуть цього літа — так, я сподіваюсь. Знаєте, ми завжди чекаємо, як моя мама чекала на мене після школи, і я завжди знаходив причину прийти пізніше", — зазначив політик.

З його слів, проблема з постачанням західних винищувачів F-16 полягає в кількості й датах.

"Росія кожного дня використовує три сотні літаків в операціях проти України. У нас було рішення про 10-20. Навіть якщо буде 50 — це ніщо", — підкреслив Зеленський.

Він заявив, що для захисту Україні потрібен цілий флот — 128 літаків F-16. Лідер запевнив, що союзники знають про це.

"Поки у нас не буде 128 літаків, ми не зможемо дорівнятися до них у небі, це буде складно", — додав він.

Коментар Володимира Зеленського про F-16 — з 1:02:50

Нагадаємо, також президент України Володимир Зеленський розповів про результати першого дня саміту НАТО у Вашингтоні. Він розкрив деталі щодо того, які західні системи посилять українську ППО.

У Reuters з посиланням на високопоставленого чиновника НАТО повідомили, що для наступу РФ доведеться забезпечити значні постачання зброї та широкомасштабну мобілізацію.

Свіжі новини

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні