Четвер, 18 Липня, 2024

Ще 3-4 роки: Росії не вистачає снарядів і військ для великого наступу в Україні, — Reuters

Дата:

Воєнний фокус Російсько-українська війна Ще 3-4 роки: Росії не вистачає снарядів і військ для великого наступу в Україні, — Reuters

Поранені ЗС РФ
Фото: Facebook ГУР | Поранені ЗС РФ (ілюстративне фото)

Високопоставлений чиновник НАТО повідомив журналістам, що ЗС РФ зазнають "дуже великих" втрат на полі бою, намагаючись утримати невеликі територіальні здобутки.

Related video

Росія зазнає великих втрат на полі бою, їй не вистачає боєприпасів і військ, щоб розпочати масштабний наступ в Україні. Про це пише Reuters.

"Ми вважаємо, що для проведення справжніх наступальних операцій Росії доведеться забезпечити значні поставки боєприпасів з інших країн на додаток до тих, які вона вже отримує від Ірану і Північної Кореї. І Володимиру Путіну доведеться віддати наказ про нову широкомасштабну мобілізацію", — зазначив високопоставлений чиновник НАТО на умовах анонімності.

Він також заявив, що нещодавні підпали, плани вбивств і диверсії в Європі є частиною таємної кампанії президента Росії Володимира Путіна, спрямованої на підрив підтримки України з боку громадськості.

Крім того, за словами чиновника, Росія зазнає "дуже великих" втрат, намагаючись утримати невеликі територіальні здобутки і не маючи достатньої кількості військ та боєприпасів для широкомасштабного наступу.

"Що їм доводиться робити, так це наказувати недоукомплектованим, недосвідченим підрозділам рухатися в райони для досягнення нереалістичних цілей", — сказав співрозмовник Reuters.

За його оцінками, Росія зможе підтримувати свою військову економіку ще три-чотири роки.

Він пояснив, що потрібен час для того, аби Україна накопичила боєприпаси і особовий склад, необхідні для проведення нових широкомасштабних наступальних операцій.

"Ми бачимо, що українська оборона значно покращилася. Ми бачимо, що вони покращуються з кожним днем", — наголосив чиновник.

Нагадаємо, 9 липня Reuters оприлюднило матеріал, в якому йдеться про те, що НАТО бракує 35-50 бригад, щоб захиститися від РФ.

Свіжі новини

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні