Четвер, 18 Липня, 2024

“Скажіть їй хто-небудь”: жінка під час подорожі випадково потрапила не на той парад (фото)

Дата:

СвітФан "Скажіть їй хто-небудь": жінка під час подорожі випадково потрапила не на той парад (фото)

Туристка під час мандрівки випадково переплутала марш з парадом, курйози в Ірландії, приколи, цікаві новини, відео
Фото: TikTok | LizWizdom | Американська туристка Ліз Віздом переплутала паради

Ліз Віздом вирішила скоротити шлях й застрягла у заторі на 40 хвилин, ставши випадковим свідком грандіозного дійства.

Related video

Американська туристка Ліз Віздом прославилась в соціальних мережах після того, як під час подорожі до Великої Британії прийняла марш Помаранчевого ордену за "ірландський парад". Детальніше про цей курйозний випадок написало видання Belfast Live.

Ліз поділилася коротким відео на своїй сторінці у TikTok. У кадрі вона їде в машині та насолоджується грандіозним парадом. На її руці видніється браслет з ірландським прапором.

"Коли ти просто намагаєшся скоротити шлях під час подорожі, а опиняєшся посеред ірландського параду", — зазначила жінка в описі до свого ролика.

Fullscreen
Ліз Віздом на параді Фото: TikTok | LizWizdom

Користувачі мережі у коментарях відразу почали її виправляти, пояснюючи, чому марш Помаранчевого ордену не можна назвати "ірландським парадом".

  • "Це найсмішніше з того, що я коли-небудь бачила";
  • "О, дівчинко, їм явно сподобається, що ти назвала це ірландським парадом";
  • "Ірландський парад? Ха-ха-ха, щось тут не так";
  • "Скажіть їй хто-небудь".

У наступному відео Віздом розповіла, як вона опинилася на святковому дійстві, а також пояснила, як сталася помилка: "Туди нас привів GPS. Мій батько був незадоволений тим, що ми застрягли в заторі на 40 хвилин. На дорозі стояли сотні автобусів — абсолютно нікуди було подітися. Довелось насолоджуватися парадом з машини, не знаючи про контекст".

Авторка відео додала, що питала поліціанта, як звідти вибратися, але він почав з неї сміятися. Згодом мандрівниця поділилася ще кількома записами у TikTok, де розповіла про свою поїздку Ірландією, в тому числі про те, як вона дивилася серіал "Derry Girls", щоб "повчитися", а також познайомилася з великими отарами овець.

Нагадаємо, раніше Фокус писав, що 27-річна Розі Віскомі з Норфолка зіштовхнулась з несподіваними труднощами під час повернення з Таїланду до рідної Великої Британії. Вчителька йоги та танців не змогла вилетіти додому через незначне пошкодження паспорта та проблеми з візою.

А от 30-річна Дагмара Кедзерська з Манчестера (Велика Британія) розповіла, як за 50 фунтів стерлінгів (майже 2,5 тис. грн) літала до Мілану, що в Італії, аби насолодитися піцою та Aperol. За словами дівчини, це було вигідніше, ніж провести один день у Лондоні.

Свіжі новини

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні