Енергетики відновлюють світло у Дніпровському та Дарницькому районах Києва після аварії, повідомили в енергокомпанії ДТЕК у понеділок, пише УНН.
Дніпровський та Дарницький райони Києва: енергетики відновлюють світло після аварії. Електропостачання має повернутись в домівки до 16:00
– повідомили у ДТЕК.
У шести областях України частково відсутнє електропостачання через обстріли – Міненерго22.06.26, 10:20 • 2730 переглядiв


