Під Києвом п’яний водій в’їхав у маршрутку: на нього склали адмінматеріали

Дата:

В Броварах вчора, 7 вересня, сталася аварія.

Про це повідомила поліція Київської області.

Попередньо встановлено, що нетверезий 34-річний водій Chevrolet на великій швидкості зіткнувся із маршрутним автобусом. Вміст алкоголю у крові чоловіка становив 3,14 проміле.

На щастя, внаслідок ДТП потерпілих немає.

Поліцейські склали на правопорушника адміністративні матеріали в порядку ст. 124, ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Правоохоронці вкотре звернулися до громадян із закликом дотримуватись правил та нагадали, що алкоголь та авто – несумісні речі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на трасі Київ-Харків сталася моторошна ДТП.

Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua" – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, столичного регіону та України. Долучайтесь.

Джерело: 44.ua

Свіжі новини

У Криму повідомили про атаку на залізничний міст через Північно-Кримський канал

0
У тимчасово окупованому Криму було атаковано залізничний міст через Північно-Кримський канал поблизу села Роздольне Совєтського району. На місці виникла пожежа, а місцеві жителі повідомляли...

У Києві оголошено відбій повітряної тривоги

0
У Києві та низці областей України вночі 18 червня лунала повітряна тривога. Про це інформує «Главком». ...

Поділитися:

Популярне

Новини
Актуальні

У Києві сервал випав з вікна сьомого поверху, його шпиталізували

У Києві з вікна квартири на сьомому поверсі випав...