У четвер, 25 червня, на лівому березі столиці було екстрено обмежено постачання електроенергії. Відповідну команду на обмеження видала національна енергетична компанія «Укренерго». Про це повідомляє «Главком» з посиланням на пресслужбу «ДТЕК Київські електромережі».
Енергетики наголосили, що такі відключення проводяться поза графіками, оскільки вони вводяться у критичних ситуаціях незаплановано та оперативно. Киян закликали максимально ощадливо використовувати електроенергію, аби допомогти стабілізувати енергосистему.
Оновлено: екстрені обмеження скасовано
Екстрені відключення світла, які були введені на лівому березі Києва, скасували о 14:04. Наразі енергосистема повернулася до стабільної роботи.
«Якщо у вашій оселі до сих пір відсутнє світло, можливо сталась локальна аварія», – зауважили у ДТЕК.
Оперативно перевірити статус за власною адресою та дізнатися про можливі локальні пошкодження мереж кияни можуть у чат-боті компанії.
Нагадаємо, 22 червня у Дніпровському та Дарницькому районах столиці було зафіксовано аварійні вимкнення електроенергії.


